Mestna knjižnica Idrija » O nas » Zaposleni

ZAPOSLENI

 

UPRAVA

mag. Milanka Trušnovec, direktorica

T: 05 373 40 61 

M: 031 356 558

e-pošta: milanka.trusnovec@idr.sik.si

 

Nataša Bezeljak, računovodja

T: 05 373 40 60 

e-pošta: natasa.bezeljak@idr.sik.si

 

NABAVA IN OBDELAVA GRADIVA

Jelka Bezeljak, nabava gradiva, višja knjižničarka

T: 05 373 40 63

e-pošta: jelka.bezeljak@idr.sik.si

 

Katja Jordan, katalogizacija, bibliotekarka

T: 05 373 40 63

e-pošta: katja.jordan@idr.sik.si

 

Ervin Eržen, domoznanstvo, sistemski administrator, knjižničar

T: 05 373 40 62

e-pošta: ervin.erzen@idr.sik.si

 

Danila Zalatel, knjižničarka

T: 05 373 40 62

e-pošta: danila.zalatel@idr.sik.si

 

BEVKOVA KNJIŽNICA CERKNO

Brigita Smolnikar, knjižničarka (vodja enote)

T: 05 372 31 40

e-pošta: brigita.sm@idr.sik.si

 

Marinka Rojc Grum, bibliotekarka

T: 05 372 31 40

e-pošta: marinka.rojc-grum@idr.sik.si

 

KNJIŽNICA SPODNJA IDRIJA

Metoda Jereb, bibliotekarka (vodja enote)

T: 05 372 82 66 

e-pošta: metoda.jereb@idr.sik.si 

 

Nada B. Eržen, bibliotekarka (vodja enote Idrija)

T: 05 372 82 66 

e-pošta: nada.bunjevac@idr.sik.si

 

KNJIŽNICA ČRNI VRH

Valentina Tominec, knjižničarka (vodja enote)

T: 05 372 9181 

e-pošta: valentina.tominec@idr.sik.si 

 

FILMSKO GLEDALIŠČE IDRIJA

Tim Božič, kinooperater

T: 05 373 40 60 

T: 05 377 37 41

M: 051 655 902

e-pošta: tim.bozic@idr.sik.si

 

TEHNIČNO OSEBJE

Anica Bevk, čistilka

Aleksandra Bednar, čistilka